Організаційний комітет


Сізова Наталія Дмитрівна

Сізова
Наталія Дмитрівна

Професор кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Старкова Ольга Володимирівна

Старкова
Ольга Володимирівна

Завідувач кафедри КНІТ

Голова оргкомітету

Бондаренко Дмитро Олександрович

Бондаренко
Дмитро Олександрович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Венгріна Олена Сергіївна<

Венгріна
Олена Сергіївна

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Долгова Наталія Генадіївна

Долгова
Наталія Генадіївна

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Леуненко Олексій Володимирович

Леуненко
Олексій Володимирович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Міхєєв Іван Андрійович

Міхєєв
Іван Андрійович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Плахотніков Кирило Валерійович

Плахотніков
Кирило Валерійович

Голова ППОС ХНУБА

Член оргкомітету

Константинопольська Ольга Павловна<

Константинопольська
Ольга Павловна

Асистент кафедри КНІТ

Секретар оргкомітету


Контакти


61002, Україна, Харків, вул. Сумська, 40

16-18 листопада 2021

9:00 - 16:00

foss@kn-it.info

Наша группа в Facebook!

Учасники FOSS-2021

Прізвище Ім'я По батькові
1 Устенко
Андрій Сергійович
2 Губенко
Олександр Віктрович
3 Сухіна
Аліна Сергіївна
4 Бойко
Кірілл Олегович
5 Слинько
Андрій Андрійович
6 Швець
Ярослав Сергійович
7 Загребельна
Дар'я Олександрівна
8 Бухало
Максим Вадимович
9 Пономаренко
Євгеній Олександрович
10 Шапо
Владлен Феліксович
11 Воловщиков
Валерій Юрійович
12 Zhuravka
Andrii Victorovich
13 Zhuravka
Andrii Victorovich
14 Zhuravka
Andrii Victorovich
15 Чумаченко
Дмитро Якович
16 Шапо
Владлен Феліксович
17 Латанська
Людмила Олексіївна
18 Стеценко
Артур Петрович
19 Latanska
Liudmyla Olexiivna
20 Мисюра
Юлія Олександрівна
21 Гарагатий
Ігор Олександрович
22 Заславський
Дмитро Андрійович
23 Бурлачка
Анастасія Вікторівна
24 Сізова
Наталія Дмитріївна
25 Макарова
Лідія Миколаївна
26 Шаповалова
Олена Олександрівна
27 Константинопольська
Ольга Павлівна
28 Лаптєв
Ігор Володимирович
29 Єгоров
Дмитро Олександрович
30 Лахін
Данііл Денисович
31 Некрасова
Анастасія Дмитріївна
32 Шаповалова
Олена Олександрівна
33 Кулаков
Дмитрий Александрович
34 Санніков
Олег Леонідович
35 Долгова
Наталя Геннадіївна
36 Кравчинський
Антон Валерійович
37 Каменєв
Денис Олексійович
38 Петухова
Олена Анатоліївна
39 Щитова
Карина Андріївна
40 Доценко
Сергій Ілліч
41 Макарова
Лідія Миколаївна
42 Попирєв
Даниїл Олександрович
43 Гуренко
Юлія Андріївна
44 Глущенко
Альона Ігорівна
45 Першута
Сергій Валерійович
46 Виноградова
Наталія Олексіївна
47 Солодовник
Ганна Валеріївна
48 Молякова
Карина Богданівна
49 Молякова
Кристина Богданівна
50 Кісільова
Ілона Костянтинівна
51 Рябоконь
Даніїл Михайлович
52 Ковальчук
Кирило Геннадійович
53 Муковоз
Данило Андрійович
54 Ігнатенко
Тетяна Юріївна
55 Ігнатенко
Тетяна Юріївна
56 Шаповалова
Олена Олександрівна