Організаційний комітет


Старкова Ольга Володимирівна

Старкова
Ольга Володимирівна

Завідувач кафедри КІТ, ХНЕУ, ХНЕУ

Голова оргкомітету

Dmitry Samal

Дмитро Самаль

Керівник Школи цифрової інженерії
ЄГУ/EPAM (Литва)

Член оргкомітету

Bokhodir Ayupov

Боходір Аюпов

Генеральний директор
IT Park University (Узбекистан)

Член оргкомітету

Juan Cardona

Хуан Кардона

Викладач Університету EAFIT (Колумбія)

Член оргкомітету

Бондаренко Дмитро Олександрович

Бондаренко
Дмитро Олександрович

Завідувач кафедри ІC, ХНЕУ

Член оргкомітету

Венгріна Олена Сергіївна

Венгріна
Олена Сергіївна

Доцент кафедри КІТ, ХНЕУ

Член оргкомітету

Долгова Наталія Генадіївна

Долгова
Наталія Генадіївна

Доцент кафедри КІТ, ХНЕУ

Член оргкомітету

Леуненко Олексій Володимирович

Леуненко
Олексій Володимирович

Старший викладач кафедри КІТ, ХНЕУ

Член оргкомітету

Міхєєв Іван Андрійович

Міхєєв
Іван Андрійович

Доцент кафедри КІТ, ХНЕУ

Член оргкомітету


Контакти


61166, Україна, Харків, просп. Науки, 9-А

13-14 лютого 2024

9:00 - 16:00

foss@kn-it.info


Учасники FOSS-2024

Прізвище Ім'я По батькові
1 Глушко
Сергій Олександрович
2 Сівіцкий
Володимир Володимирович
3 Єнгаличев
Сергій Олександрович
4 Воловщиков
Валерій Юрійович
5 Сивуха
Анастасія Леонідівна
6 Пчолка
Вʼячеслав Пчолка
7 Рихва
Володимир Ігорович
8 Варіч
Ілля Олександрович
9 Кондренко
Ярослава Геннадіївна
10 Стасюк
Кирило Віталійович
11 Карнаушенко
Андрій Олегович
12 Резвін
Андрій Андрійович
13 Грезнєва
Марія Віталіївна
14 Насибулін
Євген Сергійович
15 Карабан
Олег Дмитрович
16 Вертебний
Максим Миколайович
17 Чайка
Аліна Вячеславівна
18 Красільніков
Максим Віталійович
19 Чусов
Едуард Євгенович
20 Андрейчіков
Олександр Олегович
21 Фатєєв
Олег Дмитрович
22 Хохлов
Владислав Андрійович
23 Шишкін
Максим Сергійович
24 Назаров
Дмитро Леонідович
25 Бойко
Вячеслав Ігорович
26 Кулик
Олександр Вадимович
27 Shapovalova
Olena Olexandrivna
28 Пуценко
Данило Сергійович
29 zheng
longfei zhengguoxiang
30 Татаренко
Максим Анатолійович
31 Топчій
Микита Андрійович
32 Толстик
Олексій Андрійович
33 Єфімов
Михайло Юрійович
34 Naumenko
Vadym Vitaliyovych
35 Захарова
Ольга Олександрівна
36 Микита
Точилкін Ігорович
37 Карабан
Олег Дмитрович
38 Стеценко
Максим Тімурович
39 Гречишкин
Данил Сергійович
40 Шапо
Владлен Феліксович
41 Tian
Jiaxu Tian
42 Сирбу
Андрій Максимович
43 Бугай
Ілля Сергійович
44 Писар
Владислав Олександрович
45 Gao
shuzhi Gao
46 Дудкін
Володимир Миколайович
47 Буренко
Ярослав Дмитрович
48 Ісаєв
Євгеній Антонович
49 Сюсько
Кирило Юрійович
50 Кошаренко
Дмитро Сергійович
51 Гашко
Дмитро Андрійович
52 Рибальченко
Данило Антонович
53 Жилін
Михайло Юрійович
54 Поповиченко
Дмитро Сергійович
55 Широкорад
Ксенія Андріївна
56 Кузьмінов
Богдан Русланович
57 Чернявський
Руслан Андрійович
58 Латанська
Людмила Олексіївна
59 Романов
Данило Володимирович
60 Яковенко
Денис Валерійович
61 Leunenko
Oleksii Volodymyrovych
62 Блиндарук
Андрій Олександрович
63 Зозуляк
Олександр Олександрович
64 Воронцов
Ілля Олександрович
65 Луценко
Володимир Андрійович
66 Яськова
Єлізавета Георгієвна
67 Zhuravka
Andrii Victorovich
68 Zhuravka
Andrii Victorovich
69 Zhuravka
Andrii Victorovich
70 Шаповалова
Олена Олександрівна
71 Тоотс
Роберт Володимирович
72 Тоотс
Роберт Володимирович
73 Піпко
Анастасія Олександрівна
74 Алексієв
Володимир Олегович
75 Крощенко
Микита Віталійович
76 Тарасов
Ярослав Костянтинович
77 Харитонов
Данило Олександрович
78 Гребінець
Олександр Володимирович
79 Грищенков
Максим Сергійович
80 Долгова
Наталя Геннадіївна
81 Штаба
Володимир Григорович
82 Венгріна
Олена Сергіївна
83 Льовкін
Валерій Миколайович
84 Бейник
Владислав Анатолійович
85 Скорик
Сергій Сергійович
86 Залевська
Анастасія Олександрівна
87 Пироженко
Михайло Юрійович
88 Хоменко
Віктор Максимович
89 Рева
Вячеслав Олександрович
90 Zhaoxian
Chen
91 Кравець
Степан Олександрович
92 Тищенко
Андрій Андрійович
93 Цеба
Карина Ярославівна
94 Ткаченко
Олександр Миколайович