Організаційний комітет


Міхєєв Іван Андрійович

Міхєєв
Іван Андрійович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Старкова Ольга Володимирівна

Старкова
Ольга Володимирівна

Завідувач кафедри КНІТ

Голова оргкомітету

Леуненко Олексій Володимирович

Леуненко
Олексій Володимирович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Міроненко Вікторія Василівна<

Мироненко
Вікторія Василівна

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Бондаренко Дмитро Олександрович

Бондаренко
Дмитро Олександрович

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Шаповалова Олена Олександрівна

Шаповалова
Олена Олександрівна

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Солодовник Ганна Валеріївна<

Солодовник
Ганна Валеріївна

Доцент кафедри КНІТ

Член оргкомітету

Плахотніков Кирило Валерійович

Плахотніков
Кирило Валерійович

Голова ППОС ХНУБА

Член оргкомітету

Константинопольська Ольга Павловна<

Константинопольська
Ольга Павловна

Асистент кафедри КНІТ

Секретар оргкомітету


Контакти


61002, Україна, Харків, вул. Сумська, 40, ауд. 215

+38 (057) 706-20-49

19-21 листопада 2019

9:00 - 16:00

foss@kn-it.info

Наша группа в Facebook!

Учасники FOSS-2019

Прізвище Ім'я По батькові
1 Міхєєв
Іван Андрійович
2 Солодовник
Ганна Валеріївна
3 Бутрімов
Максим Андрійович
4 Мисюра
Юлія Олександрівна
5 Цвіркун
Руслан Сергійович
6 Черненко
Дарія Миколаївна
7 Кудінова
Катерина Дмитрівна
8 Шевченко
Катерина Григорівна
9 Труба
Катерина Сергіївна
10 Рубан
Дар`я Вячеславівна
11 Олексієнко
Володимир Сергійович
12 Царик
Тетяна Юріївна
13 Харітонов
Владислав Станіславович
14 Ковтуненко
Андрій Романович
15 Новічонок
Марія Сергіївна
16 Білявський
Кирилл Геннадійович
17 Порожняк
Микита Дмитрович
18 Ханджян
Олександр Вадимович
19 Дейнега
Альона Олександрівна
20 Ізвєкова
Анастасія В'ячеславівна
21 Літвінова
Анастасія Миколаівна
22 Тимченко
Анна Николаевна
23 Пилипенко
Павло Володимирович
24 Прудіус
Владислав Едуардович
25 Коваленко
Катерина Антонівна
26 Федяй
Ксенія Миколаївна
27 Приходько
Сергій Борисович
28 Криловська
Ірина Михайлівна
29 Кушнір
Валерія Ігорівна
30 Присяжнюк
Олена Віталіївна
31 Жуков
Богдан Сергійович
32 Хапілін
Валерій Костянтинович
33 Булгаков
Валентин Вікторович
34 Приходько
Сергій Борисович
35 Маслова
Елизавета Алексеевна
36 Ермошкина
Кристина Вячеславовна
37 Баран
Василь Анатолійович
38 Бондаренко
Ігор Володимирович
39 Норматова
Тетяна Віталіївна
40 Багмут
Михайло Олександрович
41 Курочка
Микита Вікторович
42 Хохлов
Артем Максимович
43 Гнучих
Лариса Анатольевна
44 Богданова
Анна Владимировна
45 Нікулін
Артем Володимирович
46 Коростий
Арина Сергеевна
47 Коростий
Арина Сергеевна
48 Обухова
Катерина Олександрівна
49 Полянічкін
Володимир Геннадійович
50 Ковальчук
Юлия Сергеевна
51 Енютина
Виктория Евгеньевна
52 Молодих
Софія Олександріна
53 Матяш
Вікторія Володимирівна
54 Оруджова
Дар'я Ейвазівна
55 Мерлак
Олена Валентинівна
56 Кіндра
Ольга Вячеславівна
57 Журавка
Андрій Вікторович
58 Розломій
Інна Олександрівна
59 Журавка
Андрій Вікторович
60 Ненов
Алексей Леонидович
61 Журавка
Андрій Вікторович
62 Гнезділов
Микола Данилович
63 Крючкова
Ольга Миколаївна
64 Пянтакова
Вікторія Олександрівна
65 Демцюра
Ірина Олександрівна
66 Яроцька
Вікторія Андріївна
67 Даниленко
Юлія Олександрівна
68 Бондар
Вікторія Валеріївна
69 Осетинська
Анастасія Ігорівна
70 Молодих
Софія Олександрівна
71 Вовчук
Матвій Олександрович
72 Шепелюк
Галина Степанівна
73 Горносталь
Стелла Анатоліївна
74 Петухова
Олена Анатоліївна
75 Гуренко
Юлія Андріівна
76 Лисенко
Наталя Олексіївна
77 Мамутов
Дмитро Юрійович
78 Білоцерківський
Володимир Олександрович
79 Веретельник
Віталій Васильович
80 Дейнега
Альона Олександрівна
81 Гринюк
Сергій Васильович
82 Бєсєдіна
Світлана Валеріївна
83 Нікітюк
Владислав Сергійович
84 Ройко
Олександр Юрійович
85 Нагурна
Софія Сергіївна
86 Кондраєв
Максим Олександрович
87 Юхта
Олександр Андрійович
88 Кізим
Світлана Олександрівна
89 Щитова
Карина Андріївна
90 Щитова
Карина Андріївна
91 Руденко
Ирина Сергеевна
92 Шаповалова
Олена Олександрівна
93 Серов
Дмитрий Сергійович
94 Бурлачка
Анастасія Вікторівна
95 Хащівський
Остап Любомирович
96 Лахін
Данило Денисович
97 Лаптєв
Ігор Володимирович
98 Лобас
Данило Олександрович
99 Сурніна
Оксана Дмитріївна
100 Драгенберг
Вадим Вікторович
101 Божаткін
Сергій Михайлович